V čase i nečase, cestou i necestou. Hoci to znie ako pokus o útek z civilizácie, v skutočnosti ide o veľké, zvedavé dobrodružstvo. Čo vás čaká, ak sa rozhodnete tráviť v slovenskej prírode viac ako 300 dní ročne a popri tom si užívate varenie na ohnisku, nekonečné potulky a nocľahy pod holým nebom?

Ak máte so sebou dobrú výstroj, výbavu a zázemie, nemusíte sa cítit stiesnene. Tento projekt je sériou recenzií, zápiskov a dokumentov, ktoré sú určené pre všetkých milovníkov prírody. Nejde len o zálesákov, vodákov, tulákov a turistov, ale aj tých čo si vyjdú iba na malú prechádzku poza humná.

Pridajte k tomu kopu fotografií na Instagrame a denné príspevky v zálesáckej skupine Doma v prírode na Facebooku a máte jasno o čom je reč. Trávime čas v prírode a zbierame skúsenosti, aby z toho vznikli recenzie, postrehy, skúsenosti a zážitky pre osoh a inšpiráciu všetkých.

Tento projekt vzniká vďaka ústretovej spolupráci a podpore všetkých, čo si zakladajú na tom, aby články neboli len novinárskou vatou, ktorá sa v chumáčoch valí pomedzi inzerciu cez stránky médií.